Про компанію

ТОВ «УКРАІЛТРАНС В Україні» є частиною міжнародної групи компаній Ukrailtrans, з штаб-квартирою в Будапешті (Угорщина), заснованої в 1994 р.

Украілтранс здійснює транспортно-експедиторське обслуговування перевезень вантажів по території Європи, країн СНД і Балтії.

Ключова спеціалізація компанії - це всебічна організацій залізничних перевезень вантажів. У процесі розвитку, на поточний момент компанія надає комплекс послуг з перевезення вантажів всіма можливими видами транспорту, включаючи автомобільні перевезення, морські перевезення і авіа доставку вантажів.

Розвиваючи сервіси транспортної логістики, наша компанія рада запропонувати величезний комплекс допоміжних послуг, який допоможе якісно організувати процес перевезення (логістики) вантажів: страхування вантажів під час перевезення від псування, втрати або крадіжки; страхування як самих вантажів так і відповідальності перевізників та експедиторів; стеження за транспортними засобами (вагонами, кораблями, контейнерами, літаками, автомобілями) в шляху їх слідування; організація процесів перевантаження (перевалки) вантажів, їх зберігання, переоформленням документів, і багато інших послуг ...

Понад два десятки років група компаній Украілтранс має прямі договори з багатьма державними залізничними адміністраціями країн СНД, що дозволяє оперативно вирішувати комерційні та технічні питання наших клієнтів, пов'язані з перевезенням як у внутрішніх повідомленнях, так і транзитних, експортно / імпортних перевезень, забезпечувати оплату тарифу залізничних тарифів з перших рук, як по країнах СНД, так і європейським адміністраціям.

 

Основні сегменти ринку перевезень УКРАІЛТРАНС:

- Перевезення зріджених газів і інших вуглеводнів в спеціалізованих цистернах для летючих вантажів;

- Масових енергетичних (вугілля) і будівельних вантажів у власних напіввагонах;

- Тарно-штучні перевезення вантажів в критому рухомому складі;

- Перевезення швидкопсувних продовольчих товарів, товарів схильних до впливу температурних режимів, у власних вагонах-термосах і рефрижераторних секреціях;

- Організацію перевезення негабаритних вантажів на вагонах-транспортерах;

- Розвиток і впровадження логістичних сервісів по організації відправок вагонів безпосередньо на станціях, організації вантажно / розвантажувальних робіт та інших станційних сервісах.

 

Принципи роботи УКРАІЛТРАНС:

- Постійний розвиток і поліпшення сервісів компанії;

- Розвиток довгострокові партнерські відносини зі своїми клієнтами і постачальниками;

- Персональний підхід до побажань кожного клієнта;

- Залучення кращих фахівців в області логістики для створення якісних сервісів;

- Високі стандарти якості виконання перевезень і подальшого супроводу.

 

bg2